Dunărea Calafat - Prometeu Craiova 3 - 0

Unde vrei sa donezi? Paypal
Ciobanu Gigel - ING / RO19INGB0000999909497742
Oferă-i la creator o cafea făcând o mică donație. Faceți clic pe pictograma săgeată de mai sus

I
eri de la ora 12:00, Dunărea Calafat a câştigat cele trei puncte puse în joc în faţa celor de la Prometeu Craiova cu scorul de 3 - 0. Dunărea Calafat a înscris două goluri pună la pauză, primul gol  a fost marcat de Brebenel in min.22 iar al doilea gol a fost marcat de Drăguşin in min.25.
După pauză, Drăguşin a mai înscis un gol in min.75. Următorul meci Dunărea Calafat va juca în deplasare cu Vnatorul Desa.

ARBITRII : GĂMAN GEORGE,POPESCU ADRIAN,NICOLA CRISTIAN
REZERVĂ DE ARBITRU : FUGARU IONIŞOR

OBSERVATOR : ILIE ALEXANDRU